Katrien D'hooghe

Managing Director

E: katrien@bfa.be

T: 02 500 89 72

Annick De Smedt

Executive Assistant

E: info@bfa.be

T: 02 512 09 55

Elien Van Stichel

Beleidsadviseur Export

& Diervoedingsbeleid

E: elien@bfa.be

T: 02 500 89 78

Eva Tyteca

Beleidsadviseur

Agro-economie

E: eva@bfa.be

T: 02 500 89 79

Evelien Mortaignie

Beleidsadviseur Voedselveiligheid, Kwaliteit & Crisismanagement

E: evelien@bfa.be

T: 02 500 89 70

Griet Van Asschot

Beleidsmedewerkster Voedselveiligheid & Analyses

E: analyses@bfa.be

T: 02 500 89 71

Karen Kerckhofs

Beleidsadviseur Voedselveiligheid, Kwaliteit & Crisismanagement

Laurien Van Heupen

Beleidsadviseur Diergezondheid & Kwaliteit

E: laurien@bfa.be

T: 02 500 89 73

Liesbeth Verheyen

Beleidsadviseur Duurzaamheid, Milieu & Klimaat

E: liesbeth@bfa.be

T: 02 500 89 74

Sylvie Bussers

Office Management & Communication Assistant

E: sylvie@bfa.be

T: 02 500 89 75

Thierry Van Noppen

Communicatieverantwoordelijke

E: thierry@bfa.be

T: 02 500 89 76

Reach us

Directions on how to reach BFA can be consulted here.