Katrien D'hooghe

Managing Director

E: katrien@bfa.be

T: 02 500 89 72


Annick De Smedt

Executive Assistant

E: info@bfa.be

T: 02 512 09 55


Elien Van Stichel

Beleidsadviseur Export

& Diervoedingsbeleid

E: elien@bfa.be

T: 02 500 89 78


Eva Tyteca

Beleidsadviseur

Agro-economie

E: eva@bfa.be

T: 02 500 89 79


Evelien Mortaignie

Beleidsadviseur Voedselveiligheid, Kwaliteit & Crisismanagement

E: evelien@bfa.be

T: 02 500 89 70


Griet Van Asschot

Beleidsmedewerkster Voedselveiligheid & Analyses

E: analyses@bfa.be

T: 02 500 89 71


Liesbeth Verheyen

Beleidsadviseur Duurzaamheid, Klimaat & Milieu 

E: liesbeth@bfa.be

T: 02 500 89 74


Laurien Van Heupen

Beleidsadviseur Diergezondheid & Kwaliteit

E: laurien@bfa.be

T: 02 500 89 73


Daphné Soares

Communication Officer

E: daphnebfabe

T: 02 500 89 76


Sylvie Bussers

Communication Officer

E: sylvie@bfa.be

T: 02 500 89 75

Reach us

Directions on how to reach BFA can be consulted here.